کارت‌خوان وریفون ۶۷۵
29
آوریل

نحوه کار با کارت‌خوان وریفون ۶۷۵

انواع کارت‌خوان وریفون

بیشتر افرادی که در بازار به کسب‌وکار مشغول هستند فرقی نمی‌کند خریدار هستند یا فروشنده انواع دستگاه‌های کارت‌خوان می‌تواند به آنها کمک زیادی بکند. با کمک این دستگاه‌ها فعالیت‌ها و معامله‌ها را می‌توان با امنیت و درستی مدیریت کرد. با تنوع بسیار زیادی که امروزه کارت‌خوان‌ها در بازار دارند انتخاب یکی از نمونه‌ها و بهترین و مناسب‌ترین دستگاه ممکن است کمی دشوار باشد. در این مطلب با نحوه کار با کارت‌خوان وریفون ۶۷۵ آشنا می‌شوید که شاید برای کسب‌وکار شما هم مفید باشد.

معرفی وریفون

یکی از برندهای معروف تولیدکننده و ساخت دستگاه کارت‌خوان به شمار می‌رود که سال‌ها در زمینه تولید انواع مختلف دستگاه‌های سیار و ثابت فعالیت دارد. دستگاه‌های وریفون تولید کشور آمریکا هستند که دارای کیفیت تولیدی بالایی بوده و جایگاه ویژه‌ای در کشور را دارا هستند. از نظر زیبایی مانند محصولات دیگر از زیبایی مناسب برخوردار است.

مشخصات فنی وریفون ۶۷۵

بهتر است هر فردی قبل از تهیه هر نوع کارت‌خوان با نوع و مشخصات دستگاه آگاهی کامل داشته باشد تا در انتخاب دستگاه مناسب بهتر عمل کند. دستگاه کارت‌خوان وریفون ۶۷۵ دارای باتری لیتیومی یونی است ظرفیت ۱۲۰۰ میلی‌آمپر در ساعت را دارد. می‌تواند بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت شارژ خود را نگه دارد البته بستگی به میزان تراکنش‌هایی دارد که در طول روز انجام می‌دهد. انجام تراکنش و کارت کشیدن با این دستگاه قابل‌توجه است. دو ثانیه زمان می‌برد؛ یعنی دارای سرعت عملکرد بالایی است و در بیشتر کسب‌وکارها بهترین کارایی را دارد.

دستگاه وریفون ۶۷۵ دارای وزن ۳۳۶ گرمی و اندازه ۸. ۷ سانتی‌متر است و صفحه‌نمایش رنگی دارد که ۸. ۲ اینچی است. به دلیل وزن کم و اندازه مناسب این کارت‌خوان برای بیشتر کسب‌وکارهایی که متحرک بوده و جای ثابتی ندارند مناسب است. اگر این دستگاه در ایران دچار آسیب و خرابی شود به‌راحتی قابل‌تعمیر است حتی اگر این دستگاه تمپر شود با بازیابی رمز دستگاه، تغییر تنظیمات وریفون ۶۷۵ هر مشکل دیگری هم داشته باشد به‌راحتی با مراجعه به مراکز خدمات‌دهی مشکل حل می‌شود.

مشخصات فنی وریفون ۶۷۵آنتن‌دهی وریفون ۶۷۵

دستگاه کارت‌خوان بنا به ساخت و نوع تکنولوژی که دارد دارای آنتن‌دهی متنوعی است. این دستگاه کارت‌خوان وریفون ۶۷۵ تک سیم‌کارت بوده که اگر بخواهید آن را فعال و راه‌اندازی کنید به یک سیم‌کارت نیاز است که توانایی ارسال و دریافت دیتا را داشته باشد. از معایب عمده این کارت‌خوان عدم پشتیبانی از وای‌فای است. پس آنتن‌دهی این کارت‌خوان با آنتن‌دهی نوع سیم‌کارت رابطه مستقیم دارد. باید از سیم کارتی در این دستگاه استفاده شود که در منطقه یا بخش شما دارای آنتن‌دهی مناسبی باشد.

چند ویژگی اصلی verifone ۶۷۵

هر دستگاه کارت‌خوان ساخت کشور مخصوصی بوده و دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاصی است. در مورد دستگاه کارت‌خوان وریفون ۶۷۵ باید گفت قیمت این دستگاه نسبت به کیفیت ساخت و عملکرد خوبی که دارد بسیار مقرون‌به‌صرفه و مناسب است. یکی از گزینه‌های عالی برای انتخاب دستگاه کارت‌خوان برای کسب‌وکارها به شمار می‌رود. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان موارد زیر را نام برد که شامل:

نحوه اتصال این دستگاه از طریق سیم‌کارت بوده و با توانایی انتقال داده به شبکه اتصال پیدا می‌کند.

دارای طراحی خوبی است و کلیدهای نرم و روانی داشته و با اندازه مناسب دستگاه و داشتن صفحه‌نمایش رنگی از ویژگی‌های مهم ظاهری این دستگاه است.

می‌توان در مورد سرعت دستگاه این طور گفت که سرعت تراکنش کارت‌خوان وریفون ۶۷۵ ابسیار بالا است و از جمله دستگاه‌های پر سرعت در بازار محسوب می‌شود. این دستگاه دارای گارانتی سلامت و اصالت است که به‌روزرسانی و تعمیر آن هم شامل گارانتی است. تعویض قطعات اصلی مانند نمایشگر و بردهای الکترونیکی در زمان گارانتی رایگان انجام می‌شود.

کلام پایانی

دستگاه کارت‌خوان وریفون ۶۷۵ دارای رنگ طوسی بوده و بلوتوث ندارد. این دستگاه بی‌سیم است و برای اکثر مشاغلی که مکان ثابتی ندارند مناسب است. برای فعال‌سازی این دستگاه به زمان دو تا سه‌روزه نیاز است و نرم‌افزارهای این دستگاه دارای گارانتی دائم هستند. برای خرید این دستگاه می‌توانید به شرکت معتبر پوز پرداز مراجعه کنید تا با بهترین روش‌ها صاحب بهترین دستگاه کارت‌خوان مناسب شوید.