06
مارس

نمايندگی فروش دستگاه كارتخوان سيار تهران

نمايندگی فروش و بازار يابی از جمله آگهی های استخدامی است كه امروزه به صورت گسترده به چشم می خورد كه از قضا در مواردی دارای شرايط مالی مناسبی هم هست. نكته ای كه در خصوص اين شغل مطرح است عدم موفقيت برخی از افراد در اين شغل است يا به نوعی بهتر است بگوييم نسبت موفقيت افراد به كل افرادی كه وارد اين عرصه می شوند چندان جالب است. ناگفته نماند اين نسبت در مشاغل مختلف متفاوت است و در بعضی مشاغل اين نسبت بسيار بالاست اما ميانگين كل وضعيت مطلوبی ندارد لذا در اين مقاله بر آن شديم تا آسيب شناسی در اين زمينه داشته باشيم. علاوه بر اين به معرفی نمايندگی فروش دستگاه كارتخوان سيار تهران كه توسط شركت پوز پرداز صورت می گيرد و دارای شرايط ايده آلی هم هست خواهيم پرداخت.

آسيب شناسی نمايندگی فروش

با توجه به اينكه محوريت در اين مقاله دستگاه كارتخوان است لذا مطالبی كه بيان می شود حول محور نمايندگی فروش دستگاه كارتخوان است.

شناخت محصول : اصلی ترين عامل در فروش دستگاه كارتخوان شناخت محصول است؛ بدون شناخت محصول اساسا امكان معرفی آن وجود ندارد و اين مسئله در فروش دستگاه های پوز از اهميت بالايی برخوردار است چرا كه امروزه با انواع مختلف دستگاه كارتخوان مواجه هستيم كه هر كدام متناسب با نوعی از كسب و كارها طراحی شده؛ اگر نسبت به انواع مختلف دستگاه پوز اطلاعات نداشته باشيد قاعدتا نمی توانيد كارتخوان متناسب با كسب و كار مشتری را معرفی كنيد. با توجه به آن چه گفته شد لازم است در اولين قدم نسبت به انواع دشتگاه های‌كارتخوان، مدل ها، ويژگی ها، معايب و… اطلاع پيدا كنيد و سطح معلومات خود را در اين زمينه بالا ببريد.

نمايندگی فروش
نمايندگی فروش

مهارت مذاكره : مذاكره را بايد يک مهارت دانست كه دارای اصول خاص خود است؛ به عنوان يک نماينده فروش لازم است تا مهارت مذاكره را فرا بگيريد تا بتوانيد عملكرد بهتری از خود ارائه دهيد. مطمئن باشيد بدون يادگرفتن اين مهارت موفقيتی در عرصه فروش كسب نخواهيد كرد و عملا اين كار برای شما عايدی نخواهد داشت. خوشبختانه امروزه منابع مختلفی در خصوص اصول و فنون مذاكره تهيه و عرضه شده است كه با استفاده از آن ها در مدت نسبتا كوتاهی می توانيد تا حد قابل قبولی اين اصول را فرا بگيريد.

عدم تنوع در محصولات : گاهی شاهد آن هستيم كه برخی نمايندگی ها صرفا بر روی يک مدل خاص از محصول تمركز می كنند و برای كسب و كارهای مختلف صرفا اين محصول را معرفی می كنند در حالی كه اين امر كاملا اشتباه است و حتما شرايط خريدار را در نظر گرفت و طبق شرايط او اقدام به معرفی محصول كرد.

عدم تمركز : چالش بعدی كه معمولا نمايندگان تازه كار را تحت تاثير قرار می دهد استرس و عدم تمركز است؛ متاسفانه در برخی موارد اوضاع كاملا بهم می ريزد طوری كه فرد نمی تواند عملكرد درستی داشته باشد لذا حتما بايد با تمرين مستمر و حضور در جلسات فروش متعدد همرا با يک فرد با تجربه اين مشكل را برطرف كرد و اجازه نداد باعث بروز مشكل شود.

آموزش مستمر : هيچ گاه از يادگيری امتناع نكنيد حتی زمانی كه تجربه طولانی در اين كار كسب كرديد چرا كه با توجه به پيشرفت تكنولوژی و تغيير سبک كسب و كارها حتما لازم است اطلاعات جديد كسب كنيد و همواره خود را با تغييرات و پيشرفت ها وفق دهيد. علاوه بر اين با توجه به اهميت موضوع بازاريابی در چند سال گذشته شاهد آن بوده ايم كه تحقيات زيادی در اين عرصه صورت گرفت به طوری كه بازاريابی تبديل  به علم شده. به همين جهت حتما نتيج پژوهش های جديد را بررسی كنيد تا بتوانيد عملكرد بهتری داشته باشيد.

نمايندگی فروش دستگاه كارتخوان سيار تهران

شركت پوز پرداز اقدام به ارائه نمايندگی فروش دستگاه كارتخوان سيار تهران يا به نوعی نمايندگی فروش در تهران كرده است. پوز پرداز يكی از شركت های معتبر و شناخته شده در سطح كشور است به طوری كه برند اين شركت يكی از برندهای اصلی در عرضه دستگاه های پوز به شمار می رود لذا با دريافت نمايندگی اين شركت می توانيد كسب و كار مناسبی را ايجاد كنيد.