20
دسامبر

نماینده psp در تهران

مجموعه پوزپرداز، موسسه عرضه کننده دستگاه کارتخوان، یکی از مجموعه‌های بزرگ مالی و نماینده psp در تهران به شمار می‌آید. این مجموعه در حال حاضر خدمات گوناگونی ارائه می‌دهد که تمامی آن‌ها در جهت حمایت از فعالان اقتصادی می‌باشد.

مجموعه پوزپرداز یکی از بهترین و بزرگترین نماینده تبادلات psp در تهران است.

PSP مخفف واژه Payment Service Provider می‌باشد که این عبارت معادل ارائه دهنده خدمات پرداخت می‌باشد. شرکت‌ها و موسسات متعددی تحت عنوان psp فعالیت دارند. اما، عموم آن‌ها خدمات مشترک و یکسانی ارائه می‌دهند. psp که موسسه پوزپرداز نماینده آن در شهر تهران به شمار می‌آید، از شرکت‌های بزرگی در عرضه مالی و اقتصادی ایران می‌باشد که در میان بانک‌های مختلف و مشتریان این کشور و جهان فعالیت داشته و به نوعی خدمات مطلوب بانکی ارائه می‌دهند.

نماینده psp در تهران

psp مجموعه شرکت‌هایی هستند که در فرآیند انتقال و تبادل مالی از خریدار و فروشنده دخالت داشته و باعث تسهیل تبادلات مالی به بهترین شکل ممکن می‌شوند. بنابراین، می‌توان اذعان داشت شرکت‌های متعددی در این سامانه فعالیت دارند که یکی از آن‌ها، موسسه پوزپرداز می‌باشد. موسسه‌ای که در راستای خدمات مالی وتبادلات اقتصادی میان خریداران و فروشندگان فعالیت داشته و عرضه کننده انواع سامانه‌های فروش بانکی به شمار می‌آید. این نماینده psp در تهران، از بدو تأسیس در پی حمایت از فعالان اقتصادی و ایجاد رونق در کسب و کار بوده است.

مجموعه پوزپرداز در جهت افزایش رونق اقتصادی در کنار عرضه کننده و دریافت کننده خدمات تجاری می‌باشد.

به همین دلیل تمام تلاش خود را در جهت عرضه دستگاه کارتخوان سیار و ثابت با بالاترین کیفیت ممکن نموده است تا به عنوان تسهیل‌گری در مبادلات تجاری عمل کند. در این راستا، مجموعه پوزپرداز سعی در ایجاد شبکه‌ای در psp کرده تا تبادلات مالی با بالاترین سرعت و بدون دریافت خطا انجام شود.