نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان سیار
29
مه

نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان سیار

روش‌های فروش کارت‌خوان

امروزه وجود دستگاه‌های کارت‌خوان در بیشتر کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ تحولی بزرگ ایجاد کرده است. ویژگی‌های این دستگاه‌ها مانند ویژگی نمایش رنگی و صفحه‌های بزرگ لمسی موجب شده خرید و پرداخت هم برای خریدار و فروشنده راحت‌تر شود. زیرا امروزه روش‌های ساده، راحت و ایمن برای پرداخت از لازمه‌های زندگی امروزی است که البته مشتریان هر نوع پرداختی که برای آنها راحت‌تر است، می‌توانند انجام دهند. در هر شهر و کشور نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان سیار وجود دارد تا دردسر افراد برای خرید این دستگاه‌های کاربردی راحت‌تر شود.

نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان

فروش یکی از اهداف مهم هر کسب‌وکار و شغلی است که برای رسیدن و موفق شدن در این هدف باید راهکار و روش‌های مختلفی را مشخص کرد. زمانی که کسب‌وکاری رونق می‌گیرد، صاحب آن تمایل دارد که کار را توسعه داده و آن را گسترش دهد. یعنی فروش محصولات خود را بیشتر کند. برای این کار نیاز نیست که حتما خود شخص در دیگر منطقه‌ها فروشگاه یا شعبه‌هایی داشته باشد. می‌تواند از افراد دیگر در مناطق مختلف که امکانات لازم را دارند، بخواهد تا نمایندگی فروش کالا و محصولات را قبول کنند.

دنیای فروش بسیار گسترده است و می‌توان مشتریان زیادی را به دست آورد به شرطی که راه را بلد باشید. برای فروختن کالاها لازم است خدمات و محصولات قابل‌توجه باشند؛ زیرا بعضی از کالاها مانند دستگاه‌های کارت‌خوان از نیازهای اساسی همه افراد است. امروزه کمتر کسی با خود پول نقد دارد و همه فروشگاه‌ها می‌توانند این دستگاه‌ها را تهیه کنند. نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان سیار می‌تواند شما را وارد دنیای بزرگ فروش کند. زیرا تامین کردن آن راحت و فروش آن مشکل خاصی ندارد.

فروش کارت‌خوان سیار

از پردرآمدترین مشاغل موجود که دردسر و زحمت کمتری نسبت به کارهای دیگر دارد، فروش کارت‌خوان سیار است که نیاز به تخصص و حرفه خاص ندارد. شروع کار فروش بسیار ساده و راحت است و نیاز به سرمایه زیاد و تخصص ندارد. زیرا با داشتن سرمایه اندک می‌توان درآمد خوبی را ماهیانه نصیب خود کرد. درآمد از طریق نمایندگی فروش کارت‌خوان سیار به‌قدری بالا و مناسب است که بعضی از مشاغل دیگر در کنار کسب‌وکار اصلی خود اقدام به فروش کارت‌خوان سیار می‌کنند و افراد زیادی هستند که به این نوع کار مشغول هستند.

برای این که بتوانید نمایندگی فروش را دریافت کنید، باید شرکت‌های معتبری که در زمینه فروش و عرضه خدمات دستگاه‌های کارت‌خوان مختلف را دارند را شناسایی و بررسی کنید و طبق شرایط و نیاز بازار از مناسب‌ترین دستگاه‌ها انتخاب و شروع به کار کنید.

معتبرترین شرکت دستگاه کارت‌خوان در تهرانشرکت‌های معتبری که به افراد نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان سیار را ارائه می‌کنند، دارای وب‌سایت‌های رسمی هستند و از قسمت‌های مختلفی مانند واحد تعمیرات، کنترل کیفی، واحد پشتیبانی و… تشکیل می‌شوند. به چندین روش می‌توان  نمایندگی فروش را از این شرکت‌ها دریافت کرد که در مطالب دیگر بیان می‌کنیم.

روش‌های اعطای نمایندگی فروش کارت‌خوان

با چندین روش می‌توان نمایندگی فروش دستگاه‌ها را اخذ کرد. این روش‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

روش اول اعطای نمایندگی فروش

در این روش فروش تک‌فروشی انجام می‌شود بدون نیاز به سرمایه اولیه به‌ازای هر فروشی که انجام می‌شود، شرکت، درصدی را به‌عنوان کمیسیون به فروشنده می‌دهد.

روش دوم  این روش اخذ نمایندگی فروش کارت‌خوان سیار

در این روش جذب نماینده فروش است که باید دستگاه‌های کارت‌خوان را به قیمت عمده خریداری کرده و به نماینده فروش ارائه کنند.

روش سوم اعطای نمایندگی

این روش از جذاب‌ترین روش‌ها و مهم‌ترین روش برای فروشندگان است افراد بدون صرف هیچ هزینه در وب‌سایت شرکت موردنظر حساب کاربری ایجاد کرده بعد از تایید یک کد تخفیف با نام خود دریافت می‌کند با آن کد کارت‌خوان‌هایی با مبلغ کمتر به مشتریان خود عرضه می‌کنند این روش مزایای زیادی برای مشتری و نماینده فروش ایجاد می‌کند.

روش چهارم اعطای نمایندگی فروش کارت‌خوان سیار

این روش فروش بسیار کامل و استراتژیک انجام می‌شود و باید کارشناس فروش را جذب کرد. در این روش که حقوق ثابت در کنار پورسانت به کارشناس فروش از طریق شرکت پرداخت می‌شود. در این روش افراد با شرکت همکاری می‌کنند و دارای یک رزومه کاری و ارزیابی فروش هستند عضو کانال vip فروشندگان کارت‌خوان می‌شوند. در این روش نماینده فروش درآمد بسیار زیاد و نامحدودی دارد

کلام پایانی

اگر مایل به دریافت نمایندگی فروش دستگاه کارت‌خوان سیار از شرکت پوز پرداز هستید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و برای دریافت نمایندگی نیاز به خرید هیچ دستگاه کارت‌خوانی از شرکت نیستید و دستگاه را به‌صورت انبار آزاد از فروشندگان دیگر دریافت می‌کنید. شرکت پوز پرداز از بهترین روش‌های اعطای نمایندگی استفاده می‌کند.