23
جولای

واگذاری دستگاه پوز سیار ۲۴ ساعته

 دستگاه پوز سیار رایگان

همان‌طور که می‌دانید خریدکردن لذت‌بخش‌ترین کاری است که انسان در طول روز، ماه و سال انجام می‌دهد. با پیشرفت جوامع و تغییر زندگی انسان‌ها خریدکردن هم تحت‌تأثیر این پیشرفت قرار گرفته است. نوع خرید افراد از طریق سنتی به پرداخت الکترونیکی تغییر کرده و ابزارهای زیادی در این راستا  ساخته شده است. نمونه آن واگذاری دستگاه پوز سیار رایگان که توسط بانک‌ها به افراد تقاضاکننده واگذار می‌شود که مزایای زیادی برای کسب‌وکارها دارد.

مکان و میزان استفاده از پوز رایگان

این دستگاه‌ها در بیشتر فروشگاه‌های بزرگ، مطب‌ها و خرده‌فروش‌ها نقش‌آفرینی می‌کنند. با این دستگاه می‌توانید علاوه بر جابه‌جایی وجه،  موجودی حساب خود را چک کرده و حتی قبض‌های خود را هم پرداخت کنید. با این دستگاه برای تهیه شارژ هم مشکلی ندارید و پرینت صورت‌حساب کارت‌های بانکی خود را هم می‌توانید بگیرید. در کشور ما دستگاه سیار رایگان به تعداد خیلی کم به تقاضاکننده واگذار می‌شود که دارای شرایط هایی است.

باید میزان تراکنش در ماه حدود 1000 تا 3000 باشد و در کمتر شغلی این میزان تراکنش وجود دارد. البته به بعضی از مطب‌ها، سوپرمارکت‌ها و رستوران‌های خاصی که می‌توانند این میزان تراکنش را انجام بدهند ارائه می‌شود. البته کسب‌وکارهایی که در روز بین 50 تا 60 تراکنش هم دارند می‌توانند دستگاه سیار رایگان دریافت کنند. تنها راه گرفتن دستگاه پوز رایگان داشتن تراکنش زیاد است. بانک‌ها برای تقاضاکننده شرایط سختی را اعمال می‌کنند.

مکان و میزان استفاده از پوز رایگان

کارت‌خوان اقساطی

امروزه داشتن دستگاه کارت‌خوان برای هر شغل، و کسب‌وکاری جزعی  از الزامات است. چون مردم دیگر کمتر با خود پول نقد حمل می‌کنند و تمام انتقال و دریافت پول خود را با کارت‌های بانکی و کارت‌خوان انجام می‌دهند. اگر شما هم از افرادی هستید که به یک پوز سیار نیاز دارید ولی بودجه کافی برای تهیه آن را ندارید از شرایط اقساطی دریافت کارت‌خوان استفاده کنید. همه افراد می‌توانند برای ثبت در خواست اقساطی دستگاه اقدام کنند و از بانک‌ها یا شرکت‌های مرتبط و معتبر که مجوز فروش کارت‌خوان اقساطی را دارند پوز دریافت کنند.

بعد از ارائه مدارک تقاضای شما ثبت می شود وگاهی برای دریافت این دستگاه شما باید مبلغی را برای پیش قسط بپردازید. البته این امر همیشه لازم نیست و بستگی به بانک و شرکت مورد نظر شما دارد و بعد مبلغ دستگاه را در طی چند قسط تقسیم می کنند که شما باید پرداخت کنید. شما می توانید صاحب دستگاه پوز باشید و در طی ماه های بعدی قسط خود راپرداخت کنید. تقریبا همه شرکت ها و بانک ها شرایط اقساطی مشابهی دارند و فقط در جزئیات باهم فرق می کنند.

شما باید بانک یا شرکتی را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش هم ارائه دهد و برای این منظور و آگاهی بیشتر از قیمت، و واگذاری دستگاه پوز سیار و شرایط اقساطی با کارشناسان این شرکت‌ها مشاوره انجام دهید.

شرایط دریافت دستگاه پوز اقساطی

اصولا برای تهیه لوازم و کالای قسطی شما باید مدارکی را ارائه کنید تا بتوانید صاحب آن کالا شوید. در مورد کارت‌خوان هم همین‌طور است و فقط با کمی تفاوت مدارک یکسانی را باید ارائه کنید. اشخاص حقیقی که منظور افراد جامعه بدون داشتن مشاغل خاص را گویند باید مارک زیر را ارائه دهند.

  • عکس صفحات شناسنامه به‌صورت پشت‌ورو
  • عکس صفحه کارت ملی به‌صورت پشت‌ورو
  • شماره‌حساب بانکی که می‌خواهید دستگاه پوز را از آنجا تهیه کنید
  • سند مالکیت و یا فتوکپی اجاره‌نامه
  • سفته به قیمت دستگاه پوز، گواهی بانک

برای اشخاص حقوقی دارای شغل‌های خاصی در جامعه هستند همین مدارک و عکس از صفحات شناسنامه صاحبان امضا به‌صورت پشت‌ورو و عکس صفحه کارت ملی صاحبان به‌صورت پشت‌ورو، اساسنامه لازم است. بعضی از بانک‌ها شاید مدارک بیشتری را از شما بخواهند که شما می‌توانید برای کسب اطلاع بیشتر با شرکت و یا بانک موردنظر مشاوره انجام دهید.

واگذاری دستگاه پوز 24 ساعته

این نوع واگذاری دستگاه پوز سیار برای بعضی از مشاغلی که خدماتی را به درب منازل ارائه می‌دهند مناسب است. مشاغلی که ممکن است به یک دستگاه پوز سیار یک‌روزه احتیاج پیدا کنند پیک‌ها، بنگاه‌های اقتصادی که باعث می‌شود مشتری بیشتری را داشته باشد که جذب این بنگاه شوند. البته بعضی از شرکت‌های عرضه‌کننده دستگاه‌های پوز نیاز به زمان و پروسه‌های طولانی دارند تا این واگذاری یک‌روزه را انجام دهند و ممکن است یک تا چند ماه به طول انجامد.

افرادی که تقاضا کرده بودند به‌خاطر این وقفه پشیمان شده و این امر را غیرممکن  بدانند. شرکت‌های بزرگ پوز پرداز در این امر پیشرو هستند و به‌صورت حرفه‌ای کار واگذاری دستگاه پوز سیار یک‌روزه را بدون مشکل و وقت اضافه انجام می‌دهند. شرکت پوز پرداز دستگاه‌های پوز و خودپرداز را با اقساط ۶ماهه بدون سود بانکی و ضامن به تقاضاکننده واگذار می‌کنند.