ویژگی‌های نرم‌افزار همراه دینگ
29
مه

ویژگی‌های نرم‌افزار همراه دینگ

سیستم های حضوروغیاب

سیستم‌های ورود و خروج و یا حضوروغیاب کارکنان و یا به هر اسم دیگری که هستند، در بیشتر در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ وجود دارند. عضو جدایی‌ناپذیر محسوب می‌شوند که باید دانست در سازمان‌های کوچک، فروشگاه‌ها و… به این سیستم نیازمند هستند یا خیر. زیرا هر کسب‌وکاری طبق موارد مختلفی کارکنان خود را می‌سنجند و ساعت ورود و خروج آنها اهمیت دارد. به همین دلیل به سیستم و نرم‌افزار همراه دینگ که یک نرم‌افزار حضوروغیاب است احتیاج دارند.

نرم‌افزار همراه دینگ چیست؟

یک نرم‌افزار یا سامانه حضوروغیاب محسوب می‌شود که این توانایی را دارد که به‌صورت آنلاین و هم آفلاین ورود و خروج کارکنان را کنترل کند و دیگر مدیران نگران محاسبه ساعات کاری، اضافه‌کاری و تاخیر کارکنان خود نیستند. برای راه‌اندازی و نصب این سامانه به سه موردنیاز است.

دستگاه بیسیم دینگ، اتصال به اینترنت، اپلیکیشن موبایل دینگ اندروید و یا ios که تمامی کارکنان یک سازمان یا شرکت با نصب این اپلیکیشن و قراردادن آن کنار دستگاه، زمان‌های ورود و خروج خود را ثبت می‌کنند. مدیر می‌تواند یک گزارش کامل از رفت‌وآمد کارکنان را روی گوشی همراه خود مشاهده کند. با این نرم‌افزار حتی می‌توان ساعت کاری مختلفی را تعیین کرده و مرخصی و حتی مأموریت‌های کارکنان را کنترل کرد.

ویژگی‌های بارز نرم‌افزار دینگ

استفاده‌کردن از این سامانه یا نرم‌افزار بسیار منحصربه‌فرد است ویژگی‌هایی را دارا است که محصولات مشابه فاقد آن هستند. از ویژگی‌های مهم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

استفاده از اپلیکیشن موبایل

موبایل وسیله‌ای است که همیشه همراه فرد است و در هر مکان و زمانی می‌توان حضوروغیاب کارکنان شرکت یا مجموعه را بررسی کرد و نظارت همیشگی برقرار نمود و فقط نیاز است این اپلیکیشن به اینترنت متصل شود.

ویژگی‌های بارز نرم‌افزار دینگسهولت و ساده‌بودن استفاده

استفاده‌کردن از این نرم‌افزار بسیار راحت و ساده است و سختی‌ها و پیچیدگی‌های دستگاه‌های رایج در بازار را ندارد. با لمس کوتاه دستگاه روی صفحه نمایشگر تلفن همراه می‌توان به امکانات زیاد آن دسترسی پیدا کرد.

صرفه‌جویی در زمان با نرم‌افزار همراه دینگ

بیشتر مشاغل به دلیل کارهای زیاد و نبود زمان کافی افرادی را برای کار با این دستگاه‌های حضوروغیاب استخدام می‌کردند؛ ولی کار با این نرم‌افزار همراه دینگ به‌راحتی چک‌کردن شبکه‌های اجتماعی در گوشی همراه است و نیاز به زمان زیاد برای دیدن گزارش‌های کلی نیست.

ارزان و مقرون‌به‌صرفه

این نرم‌افزار همراه دینگ نسبت به دیگر محصولات قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد و دارای کیفیت بسیار مناسبی بوده و حتی برای کسب‌وکارهای کوچک هم باصرفه است. قیمت ارزان این کالا از امکانات آن کم نکرده و تمامی ویژگی محصولات مشابه را دارا است.

مزایای وجود سیستم هوشمند سامانه حضوروغیاب

استفاده‌کردن از این نرم‌افزار برای سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دارای مزیت‌های بسیار زیادی است که به چند نمونه از آن اشاره می‌کنیم. مزایای استفاده از همراه دینگ شامل موارد زیر می‌شوند:

رفت‌وآمد سروقت کارکنان در نرم‌افزار همراه دینگ

بیشتر افراد فکر می‌کنند که دلیل به‌موقع آمدن افراد به سرکارها به دلیل وفاداری و فرهنگ آنها است؛ ولی اگر یک‌زمان و ساعت مشخص و چرخه‌ای برای کنترل تاخیر آنها وجود نداشته باشد باگذشت زمان نظم از بین می‌رود و این مربوط به فرهنگ مخصوص این کشور نیست.

ایجاد یک سیستم پاداش و تنبیه در حقوق

از مهم‌ترین مسائل مربوط به پاداش و تنبیه کارمندان همان ساعت ورود و خروج است. سیستم پاداش و تنبیه هم طبق عملکرد از عوامل مهم در تفاوت داشتن کیفیت درآمد کارکنان محسوب می‌شود.

ایجاد نظم در شرایطی که ساعت کاری انعطاف دارد

ساعات کاری بعضی از سازمان‌ها شناور بوده و به دلیل طولانی‌بودن ساعات کاری به‌صورت شیفتی کار می‌کنند. در بیشتر کارخانه‌ها و کارگاه‌ها دانشجویان پاره‌وقت کار می‌کنند که در چنین شرایطی همیشه خطر بی‌نظمی وجود دارد در این موارد نیاز به یک سیستم حضوروغیاب و یا نرم‌افزار همراه دینگ وجود دارد.

پیدا کردن کارمند ناراضی

از مواردی که در بعضی از شرکت‌ها یا سازمان‌ها نادیده گرفته می‌شود نامنظم‌بودن ساعات حضور کارکنان است. دیر رسیدن یا زودتر از زمان از شرکت خارج‌شدن  است که برای رفع چنین مشکلات نرم‌افزار همراه دینگ کافی نیست و باید از سیستم‌های هوشمند که دارای هشدار است استفاده شود.

کلام آخر

این سیستم و نرم‌افزار همراه دینگ دارای امکانات اصلی بسیار زیادی در حضوروغیاب است که مناسب انواع شرکت‌ها، کارخانه‌ها و مراکز بزرگ است که بتوانند نظم و ورود و خروج ساعات شیفت کاری و… را توسط تلفن همراه خودکنترل کنند.