پرفروش‌ترین دستگاه کارت‌خوان سیار
27
فوریه

پرفروش‌ترین دستگاه کارت‌خوان سیار

دستگاه‌های پرفروش

تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای امروزی به یک دستگاه کارت‌خوان با سرعت بالا نیاز دارد که اگر مشتری پول نقد همراه خود نداشت، بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن از آن استفاده کند. در چند سال گذشته استفاده از این دستگاه‌ها بسیار رایج شده و می‌توان گفت که افراد دیگر نیاز به‌همراه‌داشتن پول نقد ندارند و می‌توانند با کارت‌‌های بانکی تمامی امور مربوط به بانک و خریدوفروش را به‌راحتی انجام دهند. با تقاضای بیشتر این دستگاه‌ها انواع پیشرفته و به روزی به بازار وارد شده که از جمله پرفروش‌ترین دستگاه کارت‌خوان سیار به شمار می‌روند و طرف‌داران زیادی هم دارند. زیرا دارای خدمات بیشتری هستند.

خصوصیات بهترین دستگاه های کارتخوان

کارت‌خوان‌های سیار از جمله دستگاه‌های جدیدی هستند که می‌توان از آن‌ها در هر مکانی استفاده کرد. اگر به دنبال یک کارت‌خوان سیار از نوع بهترین و پرفروش‌ترین آن هستید بهتر است به این مقاله توجه کنید. از ویژگی‌های بهترین دستگاه کارت‌خوان عبارت‌اند از:

آنتن‌دهی بالا

یکی از ویژگی‌های مهمی که بهترین دستگاه کارت‌خوان دارد، آنتن‌دهی بالای آن است که کمک می‌کند در هر مکانی به‌راحتی از آن استفاده کرد و از اصلی‌ترین خصوصیات یک کارت‌خوان سیار به شمار می‌رود.

مقاوم‌بودن دستگاه کارت‌خوان در برابر ضربه

بهترین دستگاه پوز باید در مقابل هر ضربه‌ای مقاوم باشد و دچار خرابی نشود. پس در زمان خرید از انواع کارت‌خوان‌ها سعی کنید، ازنمونه هایی خریداری کنید که مقاوم هستند و با یک‌بار افتادن دچار مشکل نمی‌شوند.

پایین‌بودن میزان مصرف باتری

از ویژگی‌ها و مهم‌ترین خصوصیت یک دستگاه سیار خوب می‌توان به مصرف پایین باتری آن اشاره کرد. پس در زمان خرید به میزان مصرف باتری دستگاه انتخابی خود توجه کنید. البته میزان مصرف باتری هر دستگاه بستگی به میزان استفاده صاحب آن از دستگاه هم دارد.

حمل آسان

از دیگر ویژگی دستگاه سیار خوب این است که سبک و دارای وزن کمی باشد و بتوان آن را به‌راحتی حمل و جابه‌جا کرد. امروزه نمونه‌هایی از این دستگاه‌ها در بازار فراوان شده است.

خصوصیات بهترین دستگاه های کارتخوانبرخورداری از سرعت بالا در زمان تراکنش

از ویژگی‌های دیگر یک کارت‌خوان سیار خوب داشتن سرعت بالا در زمان انجام تراکنش است. زیرا عملکرد بالای این دستگاه‌ها از ویژگی‌های بهترین دستگاه کارت‌خوان سیار است.

قابلیت اتصال به wifi

از دیگر موارد مهم یک دستگاه کارت‌خوان قابلیت و توانایی اتصال به وای‌فای است که البته بیشتر کارت‌خوان‌های سیار این قابلیت را دارا هستند و امکان وصل‌شدن دستگاه به  اینترنت را فراهم می‌کنند.

اندرویدی بودن دستگاه

از مهم‌ترین ویژگی دستگاه‌های سیار جدید اندروید بودن است که به صاحب آن کمک می‌کند به‌راحتی تمامی صورت‌حساب‌ها را پرداخت کرده و همین‌طور قبض تلفن، برق، آب و … را هم پرداخت کند. با این ویژگی خرید شارژ هم با این دستگاه امکان‌پذیر است و حتی با این قابلیت می‌توانید مکالمه تلفنی هم برقرار کنید. با اندرویدی بودن دستگاه کارت‌خوان انتخابی خود نمونه‌ای از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه کارت‌خوان سیار را دارید که  ویژگی یک گوشی همراه را دارا است.

ویژگی پرفروش‌ترین دستگاه کارت‌خوان

کارت‌خوان‌های زیادی وجود دارند که دارای قابلیت‌های فراوانی هستند که از نمونه پرفروش‌ترین دستگاه‌های کارت‌خوان سیار محسوب می‌شوند که چند نمونه از آن دستگاه‌های کارت‌خوان شامل: ۷۲۱۰، h۹ ،ME31 ،G2 هستند که دستگاه سیار کاربردی و دارای ویژگی‌های خاص هستند.

این دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های پرفروش محسوب می‌شوند و البته قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند، این کارت‌خوان‌ها دارای آنتن‌دهی و سرعت تراکنش بسیار بالایی هستند. به علت داشتن ویژگی‌هایی مانند: طراحی و کاربری خوب، پرینتر سریع، سرعت تراکنش بالا و آنتن‌دهی مناسب و قوی از جمله پرفروش‌ترین دستگاه کارت‌خوان سیار به شمار می‌روند.

سخن پایانی

باتوجه‌به اینکه امروزه در بازار با تنوع بسیار زیاد دستگاه‌های کارت‌خوان مواجه هستیم و اگر آشنایی با این دستگاه‌ها را نداشته باشید امکان انتخاب نادرست پیش می‌آید. اگر نیاز به یک کارت‌خوان جدید و به‌روز هستید و می‌خواهید از نمونه پرفروش‌ترین دستگاه کارت‌خوان سیار استفاده کنید به شرکت بزرگ پوز پرداز مراجعه کنید تا با بهترین شرایط و در کمترین زمان موجود بهترین و مناسب‌ترین نمونه از کارت‌خوان‌های سیار را در اختیار شما قرار دهند. این شرکت دستگاه‌های خود را با شرایط اقساطی و بدون ضامن در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.