پرفروش‌ترین کارت‌خوان سیار
29
مه

پرفروش‌ترین کارت‌خوان سیار

قیمت کارت‌خوان سیار

بیشتر کسب‌وکارهای بزرگ که خدماتی را ارائه می‌کنند یا کالا و محصولات پرتقاضایی را عرضه می‌کنند، این موضوع را می‌دانند که باید در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ مشتریان خود را بدهند. زیرا تاخیر در پاسخگویی به مشتریان موجب ازدحام و شلوغی در محل کسب‌وکار می‌شود. به همین دلیل با درنظرگرفتن تمام خصوصیات و ویژگی‌های یک کارت‌خوان استاندارد باید به‌سرعت مناسب پرفروش‌ترین کارت‌خوان سیار هم توجه کرد. البته این تنها ویژگی یک کارت‌خوان سیار باکیفیت نیست.

خرید بهترین دستگاه کارت‌خوان سیار

برای این که بهترین نمونه دستگاه کارت‌خوان سیار در ایران را تهیه کنید باید از توانایی‌ها و ویژگی‌های متنوع این دستگاه‌ها مطلع و مطمئن شوید. بهترین و ارزان‌ترین کارت‌خوان سیار معمولا یک پایانه فروش باقدرت بالا را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ولی اگر پرفروش‌ترین کارت‌خوان سیار را تهیه کنید کارت‌خوان‌هایی هستند که به جز پرداخت هزینه‌ها توانایی دریافت موجودی، پرداخت قبض‌ها، گردش مالی و خرید شارژ را هم برای صاحبان خود به ارمغان می‌آورند. اگر نیاز به کارت‌خوان برای کسب‌وکار یا مغازه خود هستید و نوع بهترین آن را در نظر دارید باید از ابعاد کوچک‌تر، دارای باتری با عمر بیشتر، قابلیت جابه‌جایی راحت و دارای اینترنت قدرتمندی باشد را خریداری کنید.

نکات مهم در خرید کارت‌خوان سیار

برای انتخاب و تهیه کارت‌خوان‌های سیار از نوع پرفروش‌ترین کارت‌خوان سیار باید نکاتی را موردتوجه قرار دهید تا بدون دردسر صاحب یکی از بهترین دستگاه‌های کارت‌خوان شوید. نکات مهم زمان خرید شامل موارد زیر می‌شوند:

زمان نگهداری شارژ

اگر کسب‌وکار شما مانند پیک‌های بیرون بر است باید دستگاه کارت‌خوانی تهیه کنید که حداکثر توان برای نگهداری شارژ را دارا باشد؛  ولی یک‌دست فروش نیاز به دستگاه با شارژ بالا ندارد.

سرعت تراکنش

از اصلی‌ترین و مهم‌ترین نکات و مشخصه یک دستگاه کارت‌خوان سرعت تراکنش آنها است. این مشخصه با حافظه خالی دستگاه‌ها ارتباط دارد. یعنی هرچه دستگاه دارای سرعت تراکنش بالا باشد مشخص است که پاسخگوی آن به مشتری با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

کارت‌خوان سیار پوز پردازحافظه دستگاه

معمولا حافظه کارت‌خوان با سرعت دستگاه رابطه مستقیم دارد و مثل دستگاه‌های دیگر مانند تلفن‌های همراه و دیگر دستگاه‌هایی که دارای حافظه هستند. دسترسی به وای فای دسترسی داشتن دستگاه کارت‌خوان به وای فای دارای مزایای زیادی برای مالک دستگاه است از قطع‌نشدن تا موردهای دیگر.

ویژگی‌های مهم پرفروش‌ترین کارت‌خوان سیار

بعضی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های کارت‌خوان سیار در ایران به نام‌های G2، ME31 ،7210 ،H9 تمامی ویژگی‌های یک دستگاه کارت‌خوان سیار خوب را دارا هستند. در سال‌های اخیر فروش این کارت‌خوان‌ها بیشتر شده و هر ساله تقاضاکننده‌های بیشتری دارند. از ویژگی‌های مهم کارت‌خوان‌های پرفروش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرعت تراکنش و طراحی و کاربردی خوب

یعنی این دستگاه بتواند پول تعداد زیادی از مشتریان را در زمان کوتاهی دریافت کرده و رسید دهد که کار بسیار خوشایندی است. همچنین باید دستگاه طوری طراحی شود که برای انواع کسب‌وکارها کاربردی بوده و خوش‌دست باشد.

پرینت سریع و نگهداری باتری

از مهم‌ترین بخش‌های هر تراکنش چاپ رسید یا فاکتور است که باید سریع انجام شود و از ویژگی‌های پرفروش‌ترین کارت‌خوان سیار به شمار می‌رود. هر چه میزان شارژشدن و نگهداری شارژ دستگاه نیز بیشتر باشد، از فروش بسیار بیشتری بهره‌مند می‌شوید.

آنتن‌دهی قوی

دستگاه کارت‌خوان سیار خوب باید طوری باشد که در هر نقطه شهر یا حتی کشور که باشید بدون نگرانی از آنتن‌دهی دستگاه به خریدوفروش خود بپردازید.

کلام پایانی

بعضی از افراد برای انتخاب بهترین نوع دستگاه کارت‌خوان سیار خود به میزان تقاضاکنندگان دستگاه و رضایت آن‌ها نگاه می‌کنند تا بتوانند از بهترین و پرفروش‌ترین کارت‌خوان سیار برای خود خریداری کنند. اگر نیاز به یک کارت‌خوان با ویژگی‌های عالی و مثبت هستید به شرکت بزرگ پوز پرداز مراجعه کنید و هر نوع دستگاه کارت‌خوان سیار یا ثابت را با شرایط ویژه و بدون ضامن به‌صورت اقساطی دریافت کنید.