کارت‌خوان اندرویدی مدل P۳
28
آگوست

کارت‌خوان اندرویدی مدل P۳

معرفی کارت‌خوان سیار پیشرفته

چندین دهه است که کارت‌خوان‌های سیار و ثابت در بازار فعالیت می‌کنند. این تکنولوژی برای آسان‌تر و راحت‌تر کردن پذیرش پرداخت‌ها گسترش‌یافته است. درگذشته این پذیرش‌ها و پرداخت‌های آنلاین یک نیاز محسوب می‌شد؛ ولی حالا این نیاز با ساده‌کردن کارهای کسب‌وکار و ارائه‌کردن خدماتی مانند: ثبت اطلاعات در دفترهای حسابداری و تجزیه‌وتحلیل کردن اطلاعات و CRM راهم دربرگرفته است. نمونه‌ای از این کارت‌خوان‌های پیشرفته کارت‌خوان اندرویدی مدل P۳ است که توضیحاتی در مورد آن می‌دهیم.

کارت‌خوان مدل P۳

از جدیدترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های کارت‌خوان جهانی است. این کارت خوان اندرویدی مدل P۳ دارای نرم‌افزارهای حسابداری بسیار قوی و فوق‌العاده‌ای است که از لحاظ کاربرد و ظرافت شبیه تلفن‌های همراه طراحی شده است و نیازهای یک فروشگاه مدرن را برطرف می‌کند.

 این دستگاه از اینترنت همراه پشتیبانی می‌کند و می‌تواند به وای‌فای هم متصل شود. کارت‌خوان مدل P۳ دارای سیستم‌عامل اندروید ۱.۷ بوده و دارای بدنه زیبا، مدرن و کم‌وزن است. صفحه‌نمایش لمسی که دارد موجب شده محبوبیت بیشتری را کسب کند و دارای سرعت عمل بسیار بالایی است.

مشخصات کارت‌خوان مدل P۳

مشخصات کارت‌خوان مدل P۳

همه کارت‌خوان‌های موجود در بازار دارای مشخصات ظاهری و فنی هستند و دارای کاربردهای متنوعی که موجب متمایزشدن آنها می‌شود. از مشخصات کارت‌خوان اندرویدی مدل P۳ می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • این دستگاه بدنه مقاوم دارد و صفحه لمسی آن ضد گردوغبار، آب و … است.
 • میزان شارژ و نگهداری آن به دلیل داشتن باتری مجهز ۶۰۰۰ میل آمپری می‌تواند تا ۷۲ ساعت تراکنش‌ها را انجام دهد.
 • کارت‌خوان مدل P۳ پردازنده‌ای چهار هسته‌ای دارد و سرعت انجام تراکنش را ضمانت می‌کند.
 • این کارت‌خوان دارای پرداختی امن، چاپ رسید و بارکدخوان است.
 • دستگاه مدل P۳ از سیستم‌عامل ۷.۱ اندرویدی به‌راحتی پشتیبانی می‌کند.
 • صفحه‌نمایش کارت‌خوان اندرویدی مدل P۳ اندازه ۵.۴ اینچی بوده و ضد گردوغبار، آب و قطره است.
 • این دستگاه دارای پایانه هوشمند POS P۳ است که می‌تواند انواع پرداخت‌ها را از انواع کارت‌های
 • هوشمند بدون تماس از طریق مغناطیسی و EMy انجام دهد.

امکانات دستگاه پوز مدل P۳

هر دستگاه کارت‌خوان دارای امکانات متنوع و کاربردهای ویژه‌ای است که برای کسب‌وکارهای مختلف مناسب است. از امکانات داخلی این کارت‌خوان اندرویدی مدل P۳ این موارد را می‌توان ذکر کرد:

 • توانایی پشتیبانی‌کردن از برنامه‌های کاربردی ایرانی دارد.
 • دارای کیبورد و لمسی و خدمات کش لس است.
 • دارابودن دو دوربین در پشت ۸ پیکسلی و در جلو ۵/۲ پیکسلی است.
 • از سیم‌کارت و wifi پشتیبانی می‌کند.
 • توانایی کارت به کارت کردن و ارسال پیامک را دارد.
 • دارای آپ: پاسارگاد، ایران کیش، سپهر، پرداخت نوین و سداد است.

مزایای دستگاه اندرویدی در کسب‌وکارها

این پایانه‌های فروش اندرویدی دارای صفحه نمایشی مانند گوشی‌های هوشمند هستند که استفاده از آنها را بسیار راحت کرده است. به دلیل دارابودن سیستم‌عامل اندروید توانایی نصب بیشتر برنامه‌ها را دارد که موجب شده دیگر نیاز به موبایل جدا برای اجرای چند برنامه نباشد. از مزایای این دستگاه‌های اندرویدی مانند کارت‌خوان اندرویدی مدل P۳ این نکات را می‌توان نام برد که شامل:

عمر بیشتر باتری

زمانی که باتری گوشی همراه کاهش پیدا می‌کند دچار استرس و اضطراب می‌شوید که در زمان کاهش توان باتری دستگاه‌های پوز این اضطراب بیشتر می‌شود. زیرا ارتباط‌ها قطع می‌شود و کسب‌وکار متوقف می‌شود. دستگاه‌های اندرویدی نیازی به اینکه همیشه به شارژ وصل باشند ندارند بعد از کامل‌شدن شارژ تا ۲۱ ساعت تراکنش انجام می‌دهند و دارای باتری‌هایی با ظرفیت بالا هستند.

سازگار و همه‌کاره

دستگاه‌های اندرویدی با بیشتر نیازهای کسب‌وکارها تناسب دارد و امکانات موجود در آن زیاد است که موجب می‌شود، پرداخت‌های سریع‌تر و راحت‌تری در هر مکان و زمان انجام شود. برای درآمد بیشتر می‌توان از این دستگاه به‌عنوان یک کیوسک سلف‌سرویس در جمع‌کردن پرداخت‌های آنلاین هم استفاده کرد.

تجربه یک کاربری بهتر

با این دستگاه‌ها می‌توان یک تجربه بهتری به مشتری ارائه کرد و می‌توان برنامه‌های POS را در آن نصب کرد و چون دارای چاپگر است رسیدهای کاغذی هم عرضه می‌کند. صفحه نمایش بزرگی دارد تا کاربر راحت‌تر بتواند آن را بخواند.

کلام آخر

کارت‌خوان اندرویدی مدل P۳ یک دستگاه سیار فروش و از مدرن‌ترین و جدیدترین کارت‌خوان‌ها محسوب می‌شود. این دستگاه بسیار شیک و گزینه‌های پرداخت زیادی دارد.