کارت‌خوان ثابت انجنیکو ۵۱۰۰
28
ژوئن

کارت‌خوان ثابت انجنیکو ۵۱۰۰

انواع کارت‌خوان

همه افراد با دستگاه‌های کارت‌خوان و انواع ثابت و سیار آن آشنایی دارند و چه‌بسا از نمونه‌های کاربردی و جدید آن را هم در کسب‌وکارهای خود مورداستفاده قرار می‌دهند. با وجود این دستگاه‌های مفید تمامی پرداخت‌ها و خریدها به‌راحتی و سهولت انجام می‌شود و دیگر نیاز نیست که مقدار زیادی پول نقد را همراه خود حمل کرد. از انواع مختلف کارت‌خوان ثابت انجنیکو ۵۱۰۰ که در بازار وجود دارد از جمله کارت‌خوان‌های ثابت قدیمی پرفروش و مقاوم هستند که باید گفت از ارزان‌ترین کارت‌خوان‌های ثابت هم محسوب می‌شوند که به ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

کارت‌خوان انجنیکو ۵۱۰۰

این کارت‌خوان از دستگاه‌های ثابت قدیمی در کشور است و در دورنگ مشکی و نقره‌ای در بازار وجود دارد. برند انجنیکو از برند شرکت‌های فرانسوی بوده و از برندهایی است که بین شرکت‌های پوز بسیار طرف‌دار دارد؛ زیرا دارای کیفیت خوبی است.

دستگاه کارت‌خوان ثابت انجنیکو ۵۱۰۰ دارای بدنه باکیفیت و محکم است که استحکام زیادی دارد و در هر شرایطی کمتر دچار آسیب و مشکل می‌شود. این کارت‌خوان از طریق سیم تلفن به شبکه‌های بانکی اتصال پیدا می‌کند و تراکنش‌ها را با خط تلفن انجام می‌دهد. این کارت‌خوان یک ترمینال مناسب برای تاجران در معاملاتی با سطح پایین و متوسط است.

مشخصات کارتخوان انجنیکو مدل ۵۱۰۰مشخصات کارتخوان انجنیکو مدل ۵۱۰۰

هر کارت‌خوان ثابت و سیاری که در بازار وجود دارد قابلیت‌های خاصی را دارا است که برای هر نوع کسب‌وکار نوع مناسبی آن را می‌توان تهیه کرد. از مشخصات این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضمانت، برای تحویل دستگاه، بدون نیاز به ضمانت می‌توان دستگاه را تحویل گرفت.
 • سرعت پرینتر، سرعت پرینتر این دستگاه بین ۴ تا ۶ ثانیه است.
 • نوع پرینتر، حرارتی
 • شرایط واگذاری، به‌صورت حقیقی و حقوقی و حتی شخص هم می‌تواند آن را دریافت کند و نیاز به‌حساب سپرده و فعال نیست.
 • صفحه‌کلید دارد
 • نوع حساب قابل اتصال، به هر حسابی که از طرف مشتری معرفی شده متصل می‌شود.
 • دارای پردازنده ARMII
 • وزن و ابعاد، وزن حدود ۶۰۰ گرم و ابعاد آن ۷ .*۲۱ ۵.*۵۹ سانتی‌متر است.
 • مقدار تراکنش موردنیاز برای تحویل، بدون نیاز به انجام تراکنش
 • اسکنر بارکد، ندارد.
 • میزان مسدودی وجه، بدون مسدود وجه در حساب مشتری

نقد و بررسی کارت‌خوان انجنیکو ۵۱۰۰

این کارت‌خوان برند انجنیکو ابعاد کوچکی دارد که می‌توان آن را به‌راحتی جابه‌جا کرد و به‌راحتی برای واردکردن رمز به مشتری تحویل داد. این دستگاه پردازش سریع را از طریق الگوریتم‌های رمزنگاری قدرتمندی را ایجاد می‌کند. کارت‌خوان ثابت انجنیکو ۵۱۰۰ دارای طراحی و صفحه‌کلید ارگونومیک بوده و نمایشگر گرافیکی بزرگی دارد و خواننده نوار مغناطیسی بارگیری را راحت و آسان می‌کند.

 پرینتر سریع از ویژگی‌های این کارت‌خوان محسوب می‌شود که موجب بیشترشدن کارایی و راحتی استفاده از این دستگاه شده است. این دستگاه دارای صفحه‌نمایش سیاه‌وسفید است که به تمام حساب‌های بانکی تحت شتاب متصل می‌شود. این دستگاه در مدل‌های مختلف و ساختارهای متنوع در بازار عرضه می‌شود.

ویژگی‌های کارت‌خوان سیار انجنیکو ۵۱۰۰

این کارت‌خوان برند فرانسوی هم از انواع ثابت و سیار آن در بازار موجود است. کارت‌خوان سیار مدل ۵۱۰۰ در بازار به رنگ طوسی و دارای کیفیت بسیار عالی است که به‌صورت سیار مورداستفاده قرار می‌گیرد و افراد در هر موقعیت مکانی می‌تواند از آن بهره‌مند شوند و دارای قیمت مناسبی است. این کارت‌خوان توانایی اتصال شبکه LAN را دارد و از پردازنده ARMII استفاده می‌کند.

حافظه داخلی مدل ۵۱۰۰ ۰.۲ گیگابایت و حاصل حافظه رم آن هم ۰.۲ گیگابایت است و تمامی کارت‌خوان‌های بانک‌های عضو شتاب به‌غیراز کشاورزی و انصار را تحت پوشش دارد و افراد با خیالی آسوده می‌توانند خرید خود را انجام دهند. نمایشگر این کالا سیاه‌وسفید و بسیار کاربردی است. این دستگاه دارای پرینتر حرارتی با سرعت چهار ثانیه و چاپی باکیفیت است. کارت‌خوان ثابت انجنیکو ۵۱۰۰ و سیار مدل ۵۱۰۰ از پرفروش‌ترین نوع کارت‌خوان‌ها محسوب می‌شوند.

کلام پایانی

کارت‌خوان ثابت انجنیکو ۵۱۰۰ ریفر و در حد نو است و دارای گارانتی بوده و به‌تمامی افراد حقیقی و حقوقی و حتی شخص بدون نیاز به داشتن حساب و سپرده فعال واگذار می‌شود.