کارت‌خوان سیار فوری
29
آوریل

کارت‌خوان سیار فوری

دستگاه کارت‌خوان سیار

کارت‌خوان‌های سیار از جدیدترین نمونه‌های دستگاه‌های پایانه فروش هستند. این دستگاه‌ها با استفاده از خدمات مربوط به سامانه‌های تلفن همراه به شعبه‌های شبکه‌های بانکی اتصال پیدا می‌کنند و می‌توانند در سریع‌ترین زمان تراکنش‌ها  را انجام دهند. به دلیل گستردگی که تلفن همراه در سرتاسر کشور دارد، این دستگاه محدودیت مکانی نداشته و به همین دلیل مورد محبوبیت و استقبال اکثر مالکان کسب‌وکارهایی که مکان ثابتی برای خریدوفروش ندارند شده است. می‌توان به‌راحتی کارت‌خوان سیار فوری را از شرکت‌های معتبر دریافت کرد؛ زیرا  ثبت‌نام، خرید و دریافت این دستگاه‌ها نسبت به گذشته آسان‌تر شده و مراحل پیچیده‌ای ندارد.

مراحل دریافت بهترین دستگاه کارت‌خوان سیار

برای اینکه فردی بتواند یکی از نمونه‌های کارت‌خوان سیار فوری را دریافت کند، دو راه برای این کار وجود دارد. راه اول: دستگاه را به‌صورت امانی از یکی از بانک‌های معتبر تهیه کند. همان‌طور که آگاه هستید، گرفتن دستگاه از بانک در این شرایط کمی کار پیچیده و سختی است و زمان زیادی را هم لازم دارد و باید تعهدات مختلفی به بانک ارائه دهید. اگر تراکنش مناسب و کافی هم داشته باشید؛ ولی جواز کسب نداشته باشید مخصوصاً در مورد کارت‌خوان‌های سیار به مشکل برمی‌خورید.

راه دوم: خرید دستگاه کارت‌خوان است که کمی شرایط آن ساده‌تر و بهتر از مراحل بانکی است. می‌توانید از شرکت‌های معتبری مانند پوز پرداز خرید را انجام دهید. در مرحله دوم به‌جای اینکه دستگاه را به روش امانت دریافت کنید آن را خریداری می‌نماید و دستگاه کامل در تصرف شما قرار می‌گیرد و دیگر تعهدی به بانک و دیگر ارگان‌ها ندارید افراد مدارک موردنیاز را از طریق واتس‌اپ یا تلگرام برای شرکت موردنظر ارسال می‌کنند. روند ثبت‌نام در سامانه شاپرک انجام می‌شود و بعد از تایید ۲ تا ۳ روز کاری دستگاه به دست شما می‌رسد.

پرفروش‌ترین دستگاه کارت‌خوان سیارمزایای کارت‌خوان سیار شخصی

در زمان انتخاب و خرید دستگاه کارت‌خوان سیار ویژگی‌ها و امکاناتی که این دستگاه‌ها دارند برای فرد خریدار دارای اهمیت است و هزینه‌ای که برای آن می‌پردازد هم یکی از دلایلی است که باعث می‌شود فرد دستگاهی را انتخاب کرده یا نکند. این موضوع باعث شده مدل‌های متنوع و زیادی هر ساله به بازار عرضه شود. شرکت‌های فروش دستگاه کارت‌خوان سیار فوری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و گزینه‌های انتخابی دستگاه برای افراد بیشتر می‌شود.

این امر به نفع مشتریان و خریداران است. دریافت این کارت‌خوان‌های سیار با سرعت و فوری انجام می‌شود. زیرا تعداد زیادی از این دستگاه‌ها وجود دارد و نیازی به انتظار و نوبت ماندن برای دریافت نیست. یعنی پس از درخواست به شما تحویل داده می‌شود و نیاز نیست که دیگر به دلیل نداشتن کارت‌خوان مشتریان خود را از دست بدهید. شرکت‌های معتبر ارائه‌کننده دستگاه کارت‌خوان مدارک اضافی از شما دریافت نمی‌کنند. تنها مدارک موردنیازی که شرکت پوز  دریافت و به شاپرک ارسال می‌شود تا به سامانه مالیاتی کشور تحویل داده شود.

روند خرید کارت‌خوان سیار

از جمله محصولات ضروری برای بیشتر کسب‌وکارها اعم از صنفی یا غیر صنفی است. کارت‌خوان خوش‌دست با سرعت بالا یکی از ضروریات هر کسبه است. با داشتن این نوع دستگاه دیگر نگران تراکنش‌های مالی نیست و می‌تواند دیگر کارهای مربوط به کار خود را انجام دهد.

کارت‌خوان‌های شرکت پوز پرداز با انواع سیم‌کارت‌ها و اپراتورهای کشور حتی بعضی از مدل‌های آن با متصل‌شدن به وای‌فای، مودم اینترنت به شعبه‌های بانکی اتصال پیدا می‌کنند و دارای رنگ‌های متنوع و مدل‌های مختلف هستند. برای خرید کافی است بعد از انتخاب مدل کارت‌خوان سیار با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. با فرستادن مدارک موردنیاز کارت‌خوان سیار فوری دریافت کنید.

کلام آخر

اگر نیاز به کارت‌خوان سیار فوری داری به شرکت بزرگ و معتبر پوز پرداز مراجعه کنید یا با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. بعد از طی مراحل کوتاه در کمترین زمان ممکن دستگاه کارت‌خوان خود را دریافت می‌کنید. این شرکت دستگاه‌های خود را پشتیبانی کرده و تمامی دستگاه‌ها دارای گارانتی و ضمانت هستند. می‌توان بدون نگرانی و دردسر بهترین دستگاه را تهیه کنید. شرکت پوز پرداز تمامی دستگاه‌های خود را به‌صورت اقساطی بدون ضامن در اختیار تقاضاکنندگان قرار می‌دهد.