کیف پول کارمزد زیبال چیست؟
29
جولای

کیف پول کارمزد زیبال چیست؟

درگاه پرداخت آنلاین

یکی از مهم‌ترین چالش یا دغدغه اغلب کسب‌وکارهایی که برای خود سایت یا درگاه پرداخت واسط ایجاد می‌کنند، کارمزد درگاه پرداخت اینترنتی است. زیبال همیشه برای اینکه کارمزد تراکنش‌های خود را دریافت کند، از روش‌های انعطاف‌پذیری استفاده کرده و در اختیار کاربران هم قرار می‌دهد. تمامی کاربران طبق نیاز خود از این روش‌های مختلف به‌دلخواه مناسب خود برای گرفتن کارمزد بهره‌مند می‌شوند. برای اینکه کارمزد مدیریت شود و کار برای کاربر راحت‌تر انجام شود کیف پول کارمزد زیبال پیاده‌سازی شد.

کیف پول زیبال

با ایجاد کیف پول کارمزد زیبال می‌توانید مجموع وجوهی که از مشتریان دریافت کردید را در این کیف پول مدیریت کنید و قبل از اینکه آن را به حساب‌های اصلی خود و حساب‌های شرکا پخش کنید زمان‌های موردنظر برای واریز این مبالغ به حساب‌های دیگر را هم معین کنید. یعنی امور مالی در کسب‌وکار راحت‌تر می‌شود.

نحوه دریافت کارمزد زیبال

در این کیف پول می‌توان به سه روش کارمزد را در نظر گرفته و دریافت کرد. افراد می‌توانند یکی از این سه روش را توسط قسمت درگاه پرداخت تنظیمات طبق سلیقه خود انتخاب کنند. این سه روش شامل موارد زیر می‌شوند:

کسر از کیف پول کارمزد زیبال

در این روش دریافت می‌توان کیف پول را شارژ کرده تا بتوان کارمزد هر تراکنش که انجام می‌گیرد را از آن پرداخت کرد. مبلغ تراکنش بدون اینکه کارمزدی از آن کسر شود به کیف پول متصل شده به درگاه اضافه می‌شود.

درگاه زیبالکسر از مبالغ تراکنش

با انتخاب این روش کارمزد تراکنش‌های انجام شده از مبلغ تراکنش کسر می‌شود و به کیف پول که به درگاه متصل است واریز می‌شود.

کارمزد به عهده مشتری

با انتخاب این گزینه معمولا کارمزد تراکنش‌های درگاه توسط مشتری پرداخت می‌شود و به روش اتوماتیک به پرداخت‌های نهایی مشتری افزوده می‌شود. در این روش استفاده‌کردن از درگاه برای افراد رایگان محسوب می‌شود.

چرا درگاه زیبال کمترین کارمزد درگاه پرداخت را دارد؟

به دلیل اینکه زیبال درگاه پرداخت اینترنتی رایگان ارائه می‌کند معمولا مجموعه زیادی از سرویس و راهکارهای متنوع پرداختی کاربری هم در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد و فقط برای انجام تراکنش‌های موفق مبلغ کمی را دریافت می‌کند. زیر این کیف پول کارمزد زیبال دارای کارمزد کمتری است که عبارت‌اند از:

  • به دلیل اهمیت داشتن دوام درگاه پرداخت زیبال در هر لحظه می‌تواند پنج درگاه بانکی باکیفیت را بررسی و تراکنش‌های مشتریان را با سرعت و دوام در این درگاه پرداخت و در لحظه هدایت کرد. پس تعداد تراکنش‌های موفق بیشتر می‌شود و میزان فروش در کسب‌وکارها هم‌افزایش پیدا می‌کند.
  • اگر کسب‌وکار موردنظر دارای چند شریک باشد وجهی که از تراکنش‌هایی انجام شده در یک حساب افزوده می‌شود باید توسط صاحب حساب به‌حساب دیگر شرکا واریز شود.
  • برای اینکه بتوان درگاه پرداخت را نصب کرد نیاز به کدنویسی و برنامه‌نویسی است؛ اما کیف پول کارمزد زیبال دارای کدهای آماده و قابل‌دانلود است که با تیم‌های پشتیبانی به افراد کمک می‌کنند بدون هدررفتن زمان و هزینه این درگاه پرداخت اینترنتی را در سایت خود به‌سادگی نصب و اجرا کنند.

مزیت‌های دیگر پرداخت درگاه زیبال چیست؟

درگاه پرداخت زیبال سرویسی است که به افراد کمک می‌کند در سریع‌ترین زمان با کمترین هزینه و بدون مشکل تمامی موارد پرداخت را کنترل و مدیریت کند. از دیگر مزیت‌های این درگاه عبارت‌اند از:

  • زیبال یک پنل کاربری حرفه‌ای محسوب می‌شود که با تمام سادگی بیشتر قسمت‌های موردنیاز کاربر را تحت پوشش قرار می‌دهد و به‌راحتی می‌تواند به تمام بخش‌های آن دسترسی داشته باشد.
  • بیشتر درگاه‌های پرداختی که توسط زیبال ارائه می‌شوند به روش رایگان بوده و طبق هر کسب‌وکار شخصی‌سازی می‌شود.
  • از ویژگی‌های مهم کیف پول کارمزد زیبال این است که امکان برگشت وجه وجود دارد و توسط سرویس ریفاند در اختیار دارندگان درگاه پرداخت قرار می‌گیرد.

در کسب‌وکارهایی که فعالیت‌های فروش دارند امکان دارد تغییرات گوناگونی رخ دهد مثل اجاره تجهیزات، رزرو هتل و… که می‌توان از طریق این سرویس به‌راحتی وجه را از طرف خریدار یا تغییر در مبلغ فروش مدیریت کرد و برگرداند.

کلام پایانی

کیف پول کارمزد زیبال پرداخت‌یار رسمی بانک مرکزی و ارائه‌کننده درگاه پرداخت واسط و سرویس‌های متنوع و کاربردی در صنعت پرداخت است که کمترین مبلغ کارمزد را دریافت می‌کند.