گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان سیار
28
ژوئن

گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان سیار

شرایط گارانتی دستگاه کارت‌خوان

گارانتی به معنی یک تعهد از ارائه‌کننده یک خدمت به مشتری به شمار می‌آید و بعضی از شرکت‌ها یا موسسه‌های تولیدی همیشه تلاش می‌کنند تا خدمات و محصولاتشان مورد رضایت مشتریان قرار بگیرد. به همین دلیل به همراه محصولات و کالاهای خود کارت گارانتی ارائه می‌کنند. بعضی از شرکت‌های معتبر ارائه‌کننده دستگاه کارت‌خوان دستگاه‌های خود را گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان سیار را در زمان خرابی و صدمه پشتیبانی می‌کنند.

شرایط پذیرش گارانتی دستگاه کارت‌خوان

گاهی کالاها و محصولاتی را که خریداری می‌کنیم، برای داشتن گارانتی نیاز به شرایطی دارند که شامل این خدمات شود. برای دستگاه‌های کارت‌خوان هم به همین صورت است. گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان سیار شامل این موارد می‌شود. شرایط گارانتی عبارت‌اند از:

  • گارانتی شامل موارد مصرفی دستگاه نمی‌شود؛ مانند هد مغناطیسی، صفحه‌کلید و باتری
  • زمان استفاده از انواع آداپتورهای غیراستاندارد که دستگاه دچار آسیب شود، شامل گارانتی نمی‌شود.
  • صدمه و آسیب‌هایی که از طریق گرما، مجاورت با میدان‌های مغناطیسی، نوسانات برقی، تماس با مواد شیمیایی، سقوط، نفوذ آب یا مایعات، شکستن بر اثر ضربه که موارد شامل گارانتی نمی‌شود.
  • اگر به هر دلیلی بخواهید به نرم‌افزار و سخت‌افزار داخل دستگاه نفوذ کنید و موجب آسیب جدی به دستگاه شوید این مورد هم شامل گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان سیار نمی‌شود.
  • اگر سریال دستگاه مخدوش شود، کارت گارانتی و برچسب گارانتی که روی بدنه و باتری دستگاه است، شامل گارانتی نمی‌شود.

کارت‌خوان سیار پوز پردازشرایط و مقررات گارانتی دستگاه

زمانی که دستگاه کارت‌خوان خریداری می‌شود، توضیح داده شد که در چه صورتی شامل گارانتی نمی‌شود. مقررات و شرایط داشتن گارانتی و تعویض دستگاه شامل موارد زیر است:

سلامت فیزیکی دستگاه پوز

زمان خرید دستگاه باید از سلامت فیزیکی مانند کامل‌بودن لوازم همراه، کنترل درستی مشخصات فنی و سریال کالا باید بررسی شود.

گارانتی تنها برای سرویس و تعمیر

خدمات گارانتی فقط برای سرویس و تعمیر کارت‌خوان است و برای ارائه خدمات رایگان و حتی عوض‌کردن قطعات و دستمزد تعمیرکار را شامل نمی‌شود. ایراداتی مانند متریال، مشکل در طراحی، مونتاژ و دیگر مشکلاتی که در زمان استفاده درست از دستگاه در طول گارانتی رخ می‌دهد موجب می‌شود قطعات را رایگان تعویض و تعمیر دستگاه هم به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

تاریخ شروع گارانتی دستگاه و کارت‌خوان

زمان شروع گارانتی ردیاب از زمان و تاریخ نصب تا مدت  ۱۲ ماه معتبر است و زمان شروع گارانتی کارت‌خوان هم از زمان نصب تا ۶ ماه متغیر است.

ارائه خدمات توسط مرکز معتبر و مجاز

خدماتی که شامل گارانتی می‌شود را فقط می‌توان توسط مراکز مجاز که معرفی می‌شوند در محل تعمیرگاه ارائه کرد.

گارانتی تعمیر دستگاه کارت‌خوان

دستگاه‌های پوز حساسیت‌های زیادی دارند. زیرا اطلاعات بانکی در آنها وجود دارد که لازم به حفظ آنها هستند. پس برای تعمیر حتماً باید به مراکز معتبر مراجعه شود و مشکل به وجود آمده توسط یک متخصص در زمان کوتاه رفع شود که  اطلاعات داخل دستگاه هم حفظ شود. به دلیل همین حساسیتی که این دستگاه‌ها دارند باید تعمیرات آنها در تعمیرگاه‌های مجهز به دستگاه‌ها و وسایل و تجهیزات پیشرفته باشد و توسط مهندسین ماهر و حرفه‌ای انجام گیرد.

برای مشورت و راهنمایی پیداکردن مکان مناسبی که مجهز باشد، می‌توانید به مرکز و مجموعه پوز پرداز مراجعه کنید و تمامی خدمات تعمیر دستگاه کارت‌خوان را ضمانت و گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان سیار دریافت کنید. تمامی قطعاتی که در تعمیر این دستگاه‌ها به کار می‌رود کاملا اصل بوده که می‌توان با استعلام شناسه موجود در رسید گارانتی تعمیر آن را پیگیری کنید. این گارانتی از اعتماد این مجموعه به مهندسان و افراد متخصص در مجموعه و تجربه آنها الهام گرفته است.

نکات مهم در گارانتی کالاها

در زمان دریافت کالاهای خریداری شده که توسط پست و…که به دست مشتری می‌رسد باید نکاتی را موردتوجه قرارداد. این نکات عبارت‌اند از:

  • تحویل تمامی کالاها درب شرکت انجام می‌شود و اگر در هر صورتی مشتری بخواهد با ارسال توسط پست یا تیپاکس و دیگر موارد ارسال شود، این کالا توسط شرکتی که آن را حمل می‌کند، بیمه می‌شود. اگر آسیب و صدمه فیزیکی بر اساس حمل‌ونقل پیش بیاید بر عهده شرکت حمل‌کننده خواهد بود.
  • تحویل کالا در اماکن عمومی مانند رستوران، هتل، کافه و… امکان ندارد و باید آدرس تحویل همان آدرسی باشد که روی صورت‌حساب درج شده است.

کلام پایانی

شرکت بزرگ پوز پرداز دارای مجهزترین مرکز پشتیبانی فنی تعمیرات و گارانتی و تعویض دستگاه کارت‌خوان سیار است که دستگاه‌های خود را با بهترین شرایط در کمترین زمان به دست مشتریان خود می‌رساند.