• تلفن: 02188698380
  • ایمیل: info@pospardaz.com
  • ساعات کاری: 08:00-23:00

دستگاه های خودپرداز

گروه فنی مهندسی پوزپرداز، با اعتماد مشتریان عزیز توانسته است بیش از هزار دستگاه خودپرداز را به سوییچ های موسسه ی اعتباری کوثر، بانک انصار و … متصل نماید.

دستگاه خودپرداز HYOSUNG MX 5600 T

■ خودپرداز هیوسانگ Hyosung MX 5600T دستگاه بسیار کارآمدی از شرکت بزرگ هیوسانگ از پیشروان صنعت تولید تجهیزات الکترونیکی و بانکی است. که به دلیل پنل کاربر پسند، ابعاد کوچک، قیمت مناسب و کارایی عالی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این دستگاه ۴۶۴ کیلوگرم وزن داشته و دارای ابعاد ۱۰۶*۷۱٫۵*۱۷۲ سانتیمتر (طول ، عرض و ارتفاع) می باشد.

■ بالاترین زمان سرویس دهی به نسبت نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری از مهمترین ویژگیهای Hyosung MX 5600 T است. طراحی ماژولار نیز باعث شده است که تعمیر و ارتقاء فنی هریک از قطعات به سادگی و با کمترین هزینه ممکن امکان پذیر باشد. رابط کاربری بسیار آسان و تجهیزات روز الکترونیکی از قبیل صفحه نمایش تمام رنگی، منو کاربری استاندارد، دستگاه بارکدخوان، دوربین امنیتی و گرم کن دراین دستگاه تعبیه شده است.

اطلاعات بیشتر

دستگاه خودپرداز NCR 5886

■ دستگاه های خودپرداز ۵۸۸۶ NCR یکی از بهترین مدل های شرکت تولید دستگاه های خودپرداز NCR است به شکلی که بسیاری از کارشناسان ۵۸۸۶ NCR را یکی از موفق ترین مدل ها در تمام دستگاه های خودپرداز می داند. این خودپرداز همانند سایر تولیدات شرکت NCR کاملا ماژولار طراحی شده ، به این صورت که قطعات این دستگاه هر یک به تنهایی قابل ارتقاء بوده و در صورت بروز مشکل فنی در یک قسمت، سایر قسمت های از کار نخواهد افتاد؛ از همین رو تحمل کاری بسیار بالا و درصد خرابی بسیار کمی دارد.
■ این دستگاه مجهز به آنتی اسکیمر و دوربین ایمنی بوده و دارای ۴ کاست پول گذاری است. صفحه نمایش ۱۲ اینچی تمام رنگی به همراه بلندگو و دستگاه بارکد خوان از دیگر تجهیزات ۵۸۸۶ NCR می باشد. همچنین دارای درب الکترونیکی ضد سرقت با امنیتی فیزیکی بسیار بالاست.

اطلاعات بیشتر
Call Now Button