• تلفن: 02188698380
  • ایمیل: info@pospardaz.com
  • ساعات کاری: 08:00-23:00

دستگاه های کارتخوان

مفتخریم که تاکنون بیش از چهل هزار دستگاه کارت خوان را روی حساب های ۸ بانک دولتی ملی ایران ، سپه، توسعه صادرات ایران، صنعت و معدن، کشاورزی، مسکن ، پست بانک ایران و توسعه تعاون و ۱۹ بانک غیر دولتی اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، کارآفرین، سامان، سینا، سرمایه، شهر، دی، صادرات، ملت، تجارت، رفاه، حکمت ایرانیان، گردشگری، ایران زمین، قوامین، انصار و آینده و ۲ بانک قرض الحسنه مهر ایران و رسالت و ۳ موسسه اعتباری کوثر ، توسعه و ملل و تحت نظارت بانک مرکزی و تایید شاپرک (شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت) فعال نماییم.

AF70

دستگاه کارتخوان مدل AF70 نسل جدید از پایانه های فروشگاهی با طراحی زیبا و وزن کم است که امنیت بالایی را برای هر تجربه پرداختی فراهم می کند. دستگاه کارتخوان مدل AF70 امکانات کامل ارتباطی و امنیتی را همزمان ارائه میکند و میتواند نیازهای روزانه را در تمام محیط های پویا و کسب و کارهای مختلف برطرف کند.

اطلاعات بیشتر

AF90

دستگاه کارتخوان مدل AF90 نسل جدید از پایانه های فروشگاهی با طراحی زیبا و وزن کم است که امنیت بالایی را برای هر تجربه پرداختی فراهم می کند. دستگاه کارتخوان مدل AF90 امکانات کامل ارتباطی و امنیتی را همزمان ارائه میکند و میتواند نیازهای روزانه را در تمام محیط های پویا و کسب و کارهای مختلف برطرف کند.

اطلاعات بیشتر

AF75

دستگاه کارتخوان مدل AF75 نسل جدید از پایانه های فروشگاهی با طراحی زیبا و وزن کم است که امنیت بالایی را برای هر تجربه پرداختی فراهم می کند. دستگاه کارتخوان مدل AF75 امکانات کامل ارتباطی و امنیتی را همزمان ارائه میکند و میتواند نیازهای روزانه را در تمام محیط های پویا و کسب و کارهای مختلف برطرف کند.

اطلاعات بیشتر

af68

دستگاه کارتخوان مدل AF68 نسل جدید از پایانه های فروشگاهی با طراحی زیبا و وزن کم است که امنیت بالایی را برای هر تجربه پرداختی فراهم می کند. دستگاه کارتخوان مدل AF68 امکانات کامل ارتباطی و امنیتی را همزمان ارائه میکند و میتواند نیازهای روزانه را در تمام محیط های پویا و کسب و کارهای مختلف برطرف کند.

اطلاعات بیشتر
Call Now Button