22
جولای

ایران کیش PSP

یکی از شرکت‌های فعال در زمینه درگاه پرداخت اینترنتی و پوز PSP ایران کیش است. در سال‌های اخیر دستگاه‌های پوز که به آن کارتخوان نیز گفته می‌شود، به یکی از مهم‌ترین ابزارهای دنیای تجارت و تبادلات اقتصادی تبدیل شده است. به همین دلیل، در سال‌های اخیر این دستگاه، دستخوش تغییرات و تحولات بسیاری شده که این عامل منجر به ساخت و طراحی انواع کارتخوان با امکانات، شبکه‌های بانکی و درگاه‌های پرداخت گوناگون شده است.

مجموعه پوزپرداز ارتباط مستقیمی با PSP ایران کیش دارد

یکی از مجموعه‌هایی که در سال‌های اخیر اقدام به درگاه پرداخت، شبکه بین بانکی و کارتخوان‌های گوناگون کرده است، شرکت اعتباری ایران کیش است. این مجموعه از اوان سال 1382 هجری شمسی با هدف ارائه خدمات کارت‌های بانکی راه‌اندازی شد. در حال حاضر این شرکت، ایجاد و اداره شبکه‌های پرداخت، تولید سیستم‌های بانکی و پشتیبانی از دستگاه‌های بانکی ATM و POS می‌باشد.

ایران کیش PSP

این شرکت مجهز به اولین PSP در ایران می‌باشد که توانسته‌است تعامل و همکاری نزدیکی با بانک مرکزی و سامانه شاپرک برقرار نموده و خدمات برجسته‌ای در سامانه IPG و نرم ‌افزار پات ارائه نماید. در حال حاضر این شرکت درگاه اینترنتی راه‌اندازی کرده است که دستگاه‌های کارتخوان و ثابت بسیاری به آن متصل هستند و از طریق آن تبادلات بانکی انجام می‌شود.

برای دریافت کارتخوان ثابت و سیار متصل به درگاه اینترنتی PSP ایران کیش با مجموعه پوپرداز تماس بگیرید

کارتخوان‌های ثابت و سیار مجموعه پوزپرداز از جمله پوزهایی است که قابلیت اتصال به این مجموعه را دارند. برای دریافت انواع دستگاه‌های کارتخوان متصل به سامانه پرداخت اینترنتی PSP ایران کیش از مجموعه پوزپرداز کافی است، تلفن را برداشته و با این مجموعه تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان، دستگاه خود را تحویل بگیرید. این مجموعه، از مزایای گوناگونی برخوردار است که یکی از آن‌ها حذف بروکراسی‌های اداری و تحویل کارتخوان در کمترین زمان ممکن است.