22
جولای

فن آوا PSP

مجموعه پوزپرداز ارائه دهنده کارتخوان‌های سیار و ثابت متصل به درگاه‌های اینترنتی گوناگون از جمله PSP فن آوا است. در خصوص این سامانه می‌توان اذعان داشت که متعلق به شرکتی با همین نام است. شرکت فن آوا، یکی از شرکت‌های سهامی عام است که پس از دریافت مجوز PSP از بانک مرکزی فعالیت خود را با صدور کارت‌های اعتباری آغاز و از سال 1388 هجری شمسی همکاری خود را در زمینه‌های اقتصادی و تجاری همانند نصب و پشتیبانی دستگاه‌های کارتخوان با بانک‌های گوناگون کشور آغاز نمود.

برای دریافت کارتخوان متصل به PSP فن آوا با مجموعه پوزپرداز تماس حاصل فرمایید

یکی از مزایای این شرکت ارائه خدمات ارزش افزوده و خدمات ویژه باشگاه مشتریان به پذیرندگان درگاه اینترنتی خود است. این درگاه به دلیل مزایای متعدد و خدمات ویژه آن همانند سرعت بالا در تبادلات بانکی از مشتریان بسیاری برخوردار است و بسیاری ازکارتخوان‌های سیار و ثابت به درگاه اینترنتی این شرکت متصل شده‌اند.

فن آوا PSP

در این میان برخی از دستگاه‌های کارتخوان مجموعه پوزپرداز به درگاه اینترنتی و پرداخت بانکی PSP فن آوا متصل است. مشتریان و فعالان اقتصادی با تهیه کارتخوان‌های متصل به این درگاه اینترنتی از مجموعه پوزپرداز، علاوه بر بهره از مزایای این درگاه، از مزایا و خدمات مجموعه پوزپرداز بهره‌مند شوند. یکی از مزایای این مجموعه، تحویل فوری دستگاه کارتخوان ثابت و یا سیار پس از ثبت سفارش است.

خدمات پس از فروش مجموعه پوزپرداز یکی از مزایای این مجموعه است

افزون براین، مجموعه پوزپرداز دستگاه‌های کارتخوان خود را با مطلوب‌ترین هزینه، بالاترین کیفیت، بدون ضمانت بانکی و خدمات پس از فروش عرضه می‌کند تا علاوه بر جلب نظر شما مشتریان عزیز، زمینه را برای توسعه و سامان‌دهی تمامی فعالیت‌های اقتصادی فراهم نماید؛ بنابراین، برای دریافت دستگاه کارتخوان سیار و ثابت متصل به PSP فن آوا کافی است به شماره‌های تلفن مجموعه پوزپرداز تماس گرفته و درخواست خود را به ثبت برسانید.